Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kandidat per president

Kandidat për president, Sazan Guri: Para vendimit i bëra një analizë vetvetes! Vij nga familje bejlerësh që në botë quhen Kontë, Lordë apo Baronë

I vetëshpallur kandidat për president, Sazan Guri thotë se vendimet e tij nuk do të burojnë nga arsyeja apo kultura, por nga ADN-ja e...

Anti-emigrant dhe anti-islam, eksperti i ekstremit të djathtë Eric Zemmour shpall kandidaturën për president në Francë

Eksperti francez i ekstremit të djathtë Eric Zemmour njoftoi këtë të martën se ai do të kandidojë për president në zgjedhjet e vitit të...

Lajmet e fundit