Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kandastra digjitale

Artan Lame: Gati ngritja e Qendrës së Kadastrës Digjitale, do punësohen 230 veta dhe projekti do shtrihet në gjithë territorin

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, thekson se sfida e institucionit që ai drejton përgjatë vitit 2022 do të jetë digjitalizimi. Sipas Lames,...

Lajmet e fundit