Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kandahar

VIDEO: Talebanët sekuestrojnë helikopterë amerikanë Blackhawk dhe Mi-17

Talebanët kanë arritur të marrin nën kontroll Asadabad, kryeqytetin e Provincës Kunar si dhe disa qytete të tjera. Në fakt, në vetëm 8 ditë talebanët...

Lajmet e fundit