Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kanceri me gjirin

U bë nënë në moshën 45-vjeçare pas luftës me kancerin e gjirit, këngëtarja tregon peripecitë dhe vuajtjet

Planet fillestare të Sarah Dougher për të pasur fëmijë u ndërprenë nga kanceri i gjirit në moshën 35 vjeç. Kjo ishte arsyeja përse këngëtarja u...

Lajmet e fundit