Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kanceri i prostates

Spitali Amerikan i bashkohet nismës globale për parandalimin e kancerit të prostatës

Diferenca mes kapjes në kohë dhe kapjes me vonesë së kancerit të prostatës është  ajo mes jetës dhe vdekjes.  Nëse ky tumor zbulohet herët...

Lajmet e fundit