Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kancer ovarian

Pudra “Johnson’s Baby” i shkaktoi kancer, gjykata urdhëron kompaninë t’i paguajë 417 milion dollarë dëmshpërblim

Avokati i Echeverria, Mark Robinson, tha se klientja e saj po trajtohet për kancer në një spital të SHBA-ve, dhe se shpreson që...

Lajmet e fundit