Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kancer ne vezore

Pudra “Johnson’s Baby” i shkaktoi kancer, gjykata urdhëron kompaninë t’i paguajë 417 milion dollarë dëmshpërblim

Avokati i Echeverria, Mark Robinson, tha se klientja e saj po trajtohet për kancer në një spital të SHBA-ve, dhe se shpreson që...

Lajmet e fundit