Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

kancelarja gjermane

Edi Rama publikon foton me Angela Merkel, “Gruaja e Hekurt” dje dha lamtumirën pas 16 vitesh në pushtet

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar ish-kancelaren gjermane Angela Merkel për ndihmën ndaj Shqipërisë dhe bashkëpunimin me të gjatë viteve në politikë. "Danke", shkruan Rama...

Do takohet me Edi Ramën dhe liderët e vendeve të Ballkanit, mbërrin në Rinas Kancelarja Angela Merkel

Kanacelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur në Shqipëri. Bashkë me delegacionin që e shoqëron, avioni i kancelares është ulur pak minuta më parë në...


Lajmet e fundit