Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kanbis

Kamera dhe granata gati për shpërthim në parcelën me kanabis, arrestohet një person në Tropojë, një tjetër në kërkim (VIDEO)

Një person ka rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim pas në zonën ku kishin kultivuar kanabis, kishin vendosur kamera dhe...

Shpërndante kanabis në Vlorë, arrestohet 27-vjeçari, Policia sekuestron drogën

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë shtetasi A. Z., 27...

Dozat e kanabisit gati për shitje, arrestohet 41- vjeçari nga Lushnja (VIDEO)

Policia e Fierit ka arrestuar një person, i cili akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndeve narkotike. Në pranga ka rënë...

Lajmet e fundit