Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Kanalin e Suezit

Pas anijes “Evergreen” që bllokoi Kanalin e Suezit, kamioni me të njëjtin emër paralizon autostradën (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Changshen dhe ka “paralizuar” të gjitha automjetet. Fotot e aksidentit janë shpërndarë me shpejtësi në rrtjetet sociale,...

Lajmet e fundit