Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kanali vadites

Në gjendje të rënduar psikologjike 66-vjeçarja në Fier hidhet dhe mbytet në kanalin vaditës

Një 66-vjeçare në gjendje të rënduar psikologjike i ka dhënë fund jetës së saj duke u mbytur në kanalin vaditës në fshatin Hambar. Policia bën...

Lajmet e fundit