Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kanali i La Mansh

Të drejtat për peshkimin, tensione mes Britanisë dhe Francës, dërgojnë anijet luftarake në Kanalin e La Mansh

Disa muaj pas finalizimit të marrëveshjes tregëtare post-Brexit, mes Bashkimit Europian dhe Britanisë kjo e fundit vendosi kushte të reja sa i përket peshkimit...

Lajmet e fundit