Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

kanali anglez

U mbyt në Kanalin Anglez 8 muaj më parë, deti nxjerr në Norvegji trupin e djalit kurd

Gjendet pa jetë trupi i një fëmije 15-muajsh kurd,  i cili kishte humbur jetën së bashku me katër anëtarë të familjes së tij në...

Gjendet avioni i zhdukur i futbollistit Emiliano Sala

Mbetjet e një avioni të vogël me të cilin udhëtonte sulmuesi argjentinas Emiliano Sala dhe piloti i tij janë gjetur në Kanalin Anglez. ...

Lajmet e fundit