Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kanale

Mbyllja e sinjalit analog, shtyhet digjitalizimi i kanaleve për Tiranën Durrësin dhe Vlorën

Digjitalizimi i kanaleve për Tiranën, Durrësin dhe Vlorën eshtë shtyrë për në muajin shtator të 2019. Ndërkohë kujtojmë se ishte paralajmëruar...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala