Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

kanal

“Çmendet” shoferi në Durrës, me shpejtësi skëterrë përplas disa mjete, një prej tyre përfundon në kanal

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në rrethrrotullimin e Universitetit në Spitallë të Durrësit. Paraprakisht mësohet se një automjet i cili po lëvizte...

E rëndë në Maliq, gjendet i pajetë në kanal trupi i një 55 vjeçari

Gjendet i pajetë në një kanal me ujë një 55 vjeçar në fshatin Kreshpanj në Maliq. Policia bën me dije se në trupin e 55...

Aksident fatal në Orikum/ ‘Fordi’ del nga rruga dhe bie në kanal, vdes në vend shoferi

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Orikum. Një makinë  tip "Ford", ka dalë nga rruga dhe...

U vra me thikë dhe u hodh në kanal, zbulohet e shkuara kriminale e të riut nga Fieri (FOTO-DETAJE)

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë mëngjs, Fierin, ku një 23-vjeçar u gjet i pajetë në një kanal. Viktima u identifikua...

IDENTIFIKOHET viktima në Fier, kush është 23-vjeçari që u vra me thikë dhe u hodh në kanal

Identifikohet trupi i pajetë i viktimës që u gjet në një kanal në Fier. Mësohet se policia gjeti sot të vdekur...

E rëndë në Fier, gjendet i pajetë një 23-vjeçar në një kanal (DETAJE)

Gjendet një trup i pajetë në një kanal në Sulaj të Fierit. Trupi i pajetë i gjetur në vendin e quajtur...

Gjendet i vdekur një 45-vjeçar në kanal, policia jep detaje

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm. Policia bën me dije se rreth orës 09:38, në vendin e quajtur...

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, përfundon e përmbysur në kanal

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin Elbasan-Ish Kominati Metalurgjik dhe ka përfunduar në kanal. Mësohet se automjeti me targë...

“Fordi” del nga rruga e bie në kanal, plagoset shoferi 25-vjeçar (EMRI)

Një aksident ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Fier-Patos. Një automjet tip “Ford” ka humbur...

I dehur në timon, motoçikleta me dy persona përfundon në kanal

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti me motoçikletë në aksin Këmishtaj – Divjakë. Policia ka arrestuar drejtuesin e...

Lajmet e fundit