Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kanal vlore

‘Golfi’ del nga rruga në aksin Fier-Vlorë, babë e bijë përfundojnë në kanal

Një aksident ka ndodhur sot në aksin Fier-Vlorë, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Si...

Lajmet e fundit