Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kanal vaddites

Aksident i rëndë në Fier, bie makina në një kanal vaditës në Marinzë, dyshohet për dy viktima

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Fier. Bëhet me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në...

Lajmet e fundit