Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kanal me uje

E rëndë në Fier, gjendet trupi i pajetë dhe i dekompozuar i një burri në një kanal me ujë

Trupi i pajetë dhe i dekompozuar i një burri është gjetur ditën e sotme në një kanal me ujë në fshatin Mujalli të Fierit. Policia...

Bilanc tragjik nga aksidenti në Milot, polumbarët gjejnë dhe viktimën e tretë në kanalin me ujë, dy trupat e parë u nxorën në mëngjes...

Nikoll (Dritan) Gjoni, është personi i tretë që ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në...

Gjendet i vdekur një person, pluskonte në kanal me ujë

Paraditen e sotme është gjetur i pajetë një person në një kanal me ujë. Trupi i pajetë u gjet në vendin e...

Lajmet e fundit