Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Kanabizimi i vendit, trondit Lu

Kanabizimi i vendit, trondit Lu: Nëse nuk kapni kokat e mëdha do të gjeni fëmijët tuaj duke…

“Ajo që nuk është përfunduar është kapja e njerëzve që mbollën kanabisin. Dhe unë mund të them se disa prej tyre janë kriminelë...

Lajmet e fundit