Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kanabisin

Legalizohet kanabisi, në shtetin e rëndësishëm kjo drogë nga sot konsumohet pa frikë

Kanadaja legalizon shitjen dhe blerjen e kanabisit për argëtim. Kështu bëhet vendi i dytë në botë pas Uruguajt, ku kjo lloj lënde narkotike mund...

Lajmet e fundit