Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022

TAG

kanabisi

Kanabisi, Edi Rama tregon se çfarë ka ndodhur dhe bën një premtim

Duke folur për situatën e mbjelljes së kanabisit në vend, kryeministri Edi Rama, gjatë intervistës me gazetarin Ylli Rakipi, është shprehur se gjatë qeverisë...

Ambasadori i OSBE: Zgjedhjet në rrezik nga kanabisi. Qarkullojnë 2 miliard euro para të pista

Investimi i parave të kanabisit në zgjedhjet e ardhshme parlamentare është një risk real për 18 qershorin. Në intervistën e parë...

Zbulohet arsyeja e takimit urgjent të Ramës me Metën

Kanabisi tashmë është zyrtarisht një motiv më shumë në përplasjen mes PS dhe LSI, sipas televizionit TopChannel. “Dje kjo çështje është...

Manjani: Kanabisi, problem shumë serioz! Ka kryetarë bashkie që kanë shitur femra

Ylli Manjani: Drejtësia në këtë vend vendoset vetëm nëse vullneti për të zbatuar atë që kemi rënë dakort, është i hekurt. Tani është momenti...

Meta: Ja kush është fajtor për lulëzimin e kanabisit në vendin tonë

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit”, ka folur rreth problemit të kultivimit masiv të kanabisit në vendin tonë. I...

Nishani: Kanabisi, një murtajë që rrezikon të sotmen dhe të nesërmen

Presidenti i vendit, Bujar Nishani ka organizuar një pritje zyrtare në Pallatin e Brigadave me rastin e Ditës së Pavarësisë. Nishani ka...

Lajmet e fundit