Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kanabisi ne Shqiperi

“Bandat do të lulëzojnë”, Flamur Noka paralajmëron se çfarë do të ndodhë pas legalizimit të kanabisit në Shqipëri

Deputeti Flamur Noka ka reaguar për legalizimin e kanabisit për përdorim mjekësor në vendin tonë. Ai parajmëroi se me legalizimin e kanabisit, në Shqipëri...

“Këtë vit do të ketë bum kanabisi”, Artan Hoxha: Ja pse kishte prodhim masiv në 2016 dhe 2020

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë disa argumente ku shpjegon se pse fluksi i madh i kanabisit ka ndodhur në vitet 2016 dhe 2020. Teksa...

Lajmi i Rai 3 për 12-fishimin e kanabisit në Shqipëri, pas Ramës reagon edhe Policia e Shtetit: Ardi Veliu u ka kërkuar saktësimin e...

Pas kryeministrit Edi Rama, reagon edhe Policia e Shtetit në lidhje me lajmin e transmetuar në kanalin prestigjioz RAI 3, sipas të cilit në...

TASK-FORCA QENDRORE, Rama mbledh “kokat” e shtetit: Këtë vit do shkruhet fjala FUND në historinë e kanabisit

Kryeministri Edi Rama ka  thirrur në një mbledhje me kamera, zv.ministren e Brendshme Rovena Voda, drejtorin e Policisë së Shtetit Haki Çako dhe drejtues...

Lajmet e fundit