Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kanabisi medicinal

Çfarë është kanabisi medicinal? Këto dy shtete në Ballkan e kanë legalizuar

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Shqipëria mund të bëhet vendi i tretë në rajon që legalizon marijuanën medicinale, pas Maqedonisë së Veriut dhe...

Lajmet e fundit