Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kanabisd

Lumë droge nga Shqipëria, 22 të arrestuar në Itali, mes tyre kreu i ultrasve të Milan dhe stjuarti i Inter

Plot 22 persona janë arrestuar pas një operacioni gati dy vjeçar në Itali për shkatërrimin e një rrjeti të trafikut të drogës. ...

Lajmet e fundit