Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

kanabis

I vjedhin 1 kilogram kanabis nga shtëpia, telefonon policinë

Një vajzë 21 vjeçare ka telefonuar policinë pasi ka qenë viktimë e një vjedhje në shtëpinë e saj gjatë fundjavës së kaluar. Hajdutët i...

Fara kanabisi në ushqimin e zogjve, arrestohet shqiptari

Policia italiane ka arrestuar një 35-vjeçar shqiptar pasi akuzohej për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, shqiptari kishte fshehur fara mariuhane...

Arrestohet 30 vjeçari në Gjirokastër me 5 kg heroinë e 10 kg kanabis (Video)

Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi i janë gjtur plot 5 kilogram drogë e llojit heroinë si dhe...

“Hijet e natës”, arrestohen 4 hasianë dhe 1 vlonjat me tre kile drogë (Emrat)

Policia e Kukësit ka bërë të mundur finalizimin e operacionit antidrogë të koduar “Hijet e natës”. Nga ky operacion është  bërë i mundur arrestimi...

Policia gjen një gomone në lumin Vjosë, dyshohet se do përdorej për trafik droge

Një aksion i përbashkët mes njësisë speciale “Delta Force”, Policisë së Vlorës dhe asaj Kufitare, ka çuar në zbulimin e një gomoneje të parkuar...

Arrestohet në Lezhë administratori i njësisë Kaçinar, i shpallur në kërkim për drogë

Policia e Lezhës ka arrestuar Petrit Bardhin, 43-vjeçarin të shpallur në kërkim për shitje të lëndeve narkotike, ish-administrator i njësisë Kaçinar në Mirditë. I...

Avioni me drogë, piloti italian Giorgio Riformato dënohet me 15 vite burg

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg pilotin italian të avionit me drogë, Giorgio Riformato. Shtetasi italian...

Kapshticë, kapet furgoni me drogë gjatë skanimit, arrestohet shoferi malazez

Një furgon i ngarkuar me kanabis sativa është kapur në doganën e Kapshticës gjatë procesit të skanimit. Furgoni me targa të Malit...

Lajmet e fundit