Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

kanabis

Basha paralajmëron publikimin e fakteve tronditëse për Tahirin, ja për çfarë bëhet fjalë

Kreu i Partisë Demomratike, Lulzim Basha, ka njoftuar për vizitëne  tij në Romë ku do të takohet me përfaqësues të lartë politikë të Italisë....

Mbillnin kanabis në sera, policia arreston 65 vjeçarin dhe shpall në kërkim djalin e tij

Efektivat e Komisariatit të Policisë Krujë,  në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, më kanë finalizuar sot me sukses operacionin e koduar"Arameras",...

Asgjeson 9 parcela me kanabis në Vlorë, kultivuesit të paidentitfikuar

Policia ka asgjësuar 9 parcela me rreth 1970 bimë narkotike të llojit "Cannabis sattiva" në fshatin Lapardha të Vlorës. Këto bimë narkotike...

Deti nxjerr në brigjet e Korfuzit 34 kilogram marijuanë “Made in Albania”

Një sasi e madhe e lëndës narkotike kanabis sativa është gjetur në brigjet e ishullit grek të Korfuzit. Plot 34 kilorgam drogë...

Policia e pranon: Në Shqipëri është futur fara e kanabisit që rritet për 45 ditë

Policia pranon se, në vend është trafikuar një farë e re kanabisi, me cikël biologjik 45-ditor. “Kemi informacion për një bimë narkotike...

Sot festohet “dita e hashashit”, disa fakte interesante për “4/20”

Për të gjithë fansat e barit, 4/20 është një numër domethënës, ose më saktë është “dita e hashashit”. Por çfarë është 4/20? Pse festohet...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fshatin famëkeq dhe e pastroi nga plantacionet e marijuanës, banorët po luftojnë të...

Në një javë 50 të arrestuar me 8 armë, 6 mina me telekomandë, 1 snajper dhe 64 kg drogë (Video)

Në 13 operacione të ndryshme gjatë një jave në të gjithë vendin, policia ka mundur të sekuestrojë sasi rekord armësh e municionesh se bashku...

Trafikonte kanabis me italianin, 50 vjeçari shqiptar ekstradohet nga Milano

Nga Zyra Qëndrore Interpol Tirana u bë  ekstradimi nga Milano, Itali drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar,  Bardhi Hysa, 50 vjeç , lindur në...

Lajmet e fundit