Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

kanabis

Zbulohen tre parcela me kanabis në Tiranë, policia i asgjeson me djegie

Specialistët e Komisariatit të Policisë nr 4, në fshatin Vilëz, Komuna Zall Bastar, në Tiranë, gjetën dhe asgjësuan 2100 bimët narkotike Cannabis Sattiva. ...

Berisha tregon me video parcelat me kanabis në Tepelenë

Pas publikimit të disa fotografive në profilin e tij, ku dalloheshin disa parcela me kanabis, por që dy prej tyre rezultuan të mos ishin...

Transportuan 29 kile drogë, arrestohet personi i katërt në Vlorë

Policia e Vlorës ka mundur të arrestojë një 28 vjeçar të akuzuar për trasnportim të lëndëve narkotike gjatë vitit 2015. Në prangat...

Kultivuan 2100 rrënjë kanabisi, policia arreston dy persona në Gjirokastër

Në vijim të punës për kontrollin e territorit me qëllim parandalimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike, Specialistët e Seksionit të Hetimit dhe...

Postblloku në hyrje të Semanit, reagon policia: Ja arsyeja pse është ngritur para një muaji

Sipas disa dëshmive në rrjetet sociale, ditën e sotme, Policia e Fierit ka bllokuar kryqëzimin e hyrjes për në Seman me anë të një...

Zbulohen bimë narkotike të mbjella në oborrin e spitalit

Në oborrin QKUK-së dyshohet se janë gjetur të mbjella bimë narkotike. Lajmin e ka bërë të ditur televizioni i Kosovës i cili raportoi se...

Lajmet e fundit