Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kanabis

Zbulohen bimë narkotike të mbjella në oborrin e spitalit

Në oborrin QKUK-së dyshohet se janë gjetur të mbjella bimë narkotike. Lajmin e ka bërë të ditur televizioni i Kosovës i cili raportoi se...

Në Elbasan dhe Lezhë asgjësohen mbi 2,600 rrënjë kanabis të mbjella në mes të pyllit

Policia e Elbasanit ka mundur të zbulojë dhe asgjësojë plot 1050 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa të mbjella mes pemëve të fshatit Staf...

Policia zbulon dhe asgjeson 3 parcela me kanabis në Vlorë, asnjë autor i dyshuar

Policia ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me rreth 3.073 rrënjë bimë narkotike "Cannabis sattiva", të mbjella në fshatin Trevllazër në Vlorë. ...

Arrestohet në Suedi djali i Mehmet Shehut

Është arrestuar në Stokholm të Suedisë, Skënder Shehu, djali i ish-kryeministrit komunist Mehmet Shehut. Burime për Ora News bëjnë të ditur...

Policia asgjeson 28.030 bimë narkotike në Vlorë dhe Sarandë, shpallet në kërkim një person

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një aksion në Vlorë dhe Sarandë duke asgjësuar në total 28.030 bimë narkotike "Cannabis sattiva". >> Në...

Mbi 9,800 rrënjë kanabis sativa shkatërrohen në Sarandë

Policia e Sarandës ka identifikuar dhe asgjësuar plot 9,841 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa në dy fshatra të ndryshme. 5,841 rrënjë...

Sekuestrohen 5.5 kg drogë, arrestohen burrë e grua në Durrës (Video)

Policia e Durrësit ka arrestuar një burrë dhe një grua pasi në automjetin e tyre janë gjetur të fshehura 5.5 kilogram lëndë narkotike kanabis...

12 parcela me mbi 7,000 rrënjë kanabis, asgjësohen në Vlorë

Policia e Vlorës ka mundir të asgjesojë plot 7,008 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa gjatë një aksioni në tre fshatra të ndryshme. ...


Lajmet e fundit