Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

kanabis

“Infektohet” edhe Franca, zbulohet parcela me 2,400 rrënjë kanabis

Rreth 2,400 rrënjë kanabis sativa janë zbuluar nga policia franceze në Ancona pranë Montelimarit. Blutë e francës ishun duke hetuar për një...

Pas videos së Artan Hoxhës brenda xhunglës së kanabisit, një tjetër gazetar publikon foto nga Shkodra

Pas videos dhe fotove të Artan Hoxhës të bëra në një nga fushat e mbjella me kanabis në jug të vendit, gazetari Simon Shkreli...

Salianji i PD mes parcelës me drogë, reagon Policia: Lufta kundër kanabisit vazhdon përditë

Policia e Shtetit ka reaguar me anë të një deklarate për shtyp lidhur me video-denoncimin e Partisë Demokratike mesditën e sotme, ku sekretari i...

Partia Demokratike publikon lajmin “bombë”, ja përse bëhet fjalë (Video)

Ervin Salianji, sekretari i të rinjve të Partisë Demokratike ka udhëtuar vetë në parcelat e mbjella me kanabis në Shqipëri, duke sjellë pamje filmike...

Asgjësohen mbi 21 mijë rrënjë kanabis në 7 qytete shqiptare, rekordi në Pukë ndjekur nga Tepelena

Plot 10,850 rrënjë kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar në rrethin e Pukës nga policia në 24 orët e fundit. Në Tepelenë...

Raporti i drogës, Ministria e Brendshme: I përket viteve 2009-2012

Ministria e Brendshme ka sqaruar sot raportin e OKB për drogën. Në reagim thuhet se raporti i UNODC (Zyra e Kombeve të Bashkuara për...

Policia greke gjen dhe asgjëson parcelat e shqiptarëve me kanabis, arrestohen dy persona

Këtë herë parcelat me kanabis nuk janë zbuluar në Shqipëri, as në kufi me Greqinë, por tërësisht brenda shtetit helen. Policia greke...

Lajmet e fundit