Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

kanabis

Arrestohet 30 vjeçari në Gjirokastër me 5 kg heroinë e 10 kg kanabis (Video)

Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi i janë gjtur plot 5 kilogram drogë e llojit heroinë si dhe...

“Hijet e natës”, arrestohen 4 hasianë dhe 1 vlonjat me tre kile drogë (Emrat)

Policia e Kukësit ka bërë të mundur finalizimin e operacionit antidrogë të koduar “Hijet e natës”. Nga ky operacion është  bërë i mundur arrestimi...

Policia gjen një gomone në lumin Vjosë, dyshohet se do përdorej për trafik droge

Një aksion i përbashkët mes njësisë speciale “Delta Force”, Policisë së Vlorës dhe asaj Kufitare, ka çuar në zbulimin e një gomoneje të parkuar...

Arrestohet në Lezhë administratori i njësisë Kaçinar, i shpallur në kërkim për drogë

Policia e Lezhës ka arrestuar Petrit Bardhin, 43-vjeçarin të shpallur në kërkim për shitje të lëndeve narkotike, ish-administrator i njësisë Kaçinar në Mirditë. I...

Avioni me drogë, piloti italian Giorgio Riformato dënohet me 15 vite burg

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg pilotin italian të avionit me drogë, Giorgio Riformato. Shtetasi italian...

Kapshticë, kapet furgoni me drogë gjatë skanimit, arrestohet shoferi malazez

Një furgon i ngarkuar me kanabis sativa është kapur në doganën e Kapshticës gjatë procesit të skanimit. Furgoni me targa të Malit...

Shkodër, prodhonte dhe shiste lëndë narkotike, arrestohet 32 vjeçari

Policia e Shkodrës gjatë operacionit të koduar me emër “Golemi”, ka arrestuar shtetasin Gjon Shkambi, 32 vjeç, për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike....

Lajmet e fundit