Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kanabis

“Shtëpi bari” në Shkodër, zbardhen emrat e grupit kriminal që merreshin me kultivimin e lëndëve narkotike, kush është 42-vjeçarja që gjente punëtorët

Një banesë ku kultivohej kanabis është zbuluar në Shkodër, ku në pranga ranë 16 persona, mes tyre 10 gra si dhe u shpall në...

Zbulohet “shtëpia e barit” në Shkodër, arrestohen 16 persona, me tyre dhe 42-vjeçarja që gjente punëtore për të përpunuar kanabisin

Një operacion është zvilluar në Shkodër, ku kanë rënë në pranga 24 persona dhe janë shpallur në kërkim 2 të tjerë. Policia njofton se gjatë...

“Shtëpi bari” në Shkodër, policia sekuestron 100 kg kanabis, shoqërohen 15 persona

Një “shtëpi bari” është zbuluar ditën e sotme në zonën e Bardhajve të Shkodrës. Bëhet me dije se gjatë një operacioni policia ka zbuluar një...

Sekuestrohen 22 kilogram kanabis në Shkodër, babë e bir përfundojnë në pranga (EMRAT)

Mark dhe Kolë Ndoja, përkatësisht babë e bir janë vënë në prangat e Policisë Shkodër gjatë një operacioni anti-kanabis. Mësohet se forcat e policisë kanë...

EMRAT/ Kishte përshtatur lokalin për trafikimin e drogave, arrestohen 3 persona, sekuestrohet kanabis dhe mijëra eurro

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi është zbuluar një lokal që ishte përshtatur për përdorim droge. Bëhet me dije se...

Po udhëtonin drejt parcelave që kishin mbjellë me kanabis, arrestohen 3 persona në Lezhë (EMRAT)

Policia e Lezhës ka arrestuar 3 persona kët të shtunë, të akuzuar për kultimin të lëndëve narkotike. Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasit:  Gjok...

“I ngordhën bletët nga hashashi”, deputeti i PD: Qeveria kërkon të legalizojë kanabisin se u duhen vota për zgjedhjet që po afrojnë

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka reaguar për legalizimin e kanabisit ne vendin tonë. Ai thotë përmes një postimi në Facebook, se arsyeja përse...

Qeveria “rikthen” kanabisin, konsultim të dytë për draft-ligjin e kultivimit për qëllime mjekësore

Qeveria ka nxjerrë për së dyti për konsultim publik projektligjin “Për kontrollin e kultivimit dhe përpunimit të bimës së kanabisit dhe prodhimin e nënprodukteve...

Operacion i madh anti-drogë në Shkodër: Arrestohen katër persona, sekuestrohen 83 kg dhe mbi 100 bimë kanabis (EMRAT)

Policia e Shkodrës ka arrestuar katër persona në kuadër të operacionit antidrogë “Qarku”. Në pranga kanë rënë shtetasit, Lazer Curri, Emanuel Turmalaj, Artan Syla dhe...

Kultivonin dhe shisnin kanabis në Selanik, arrestohen 5 shqiptarë në Greqi, sekuestrohet droga

5 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke në Selanik, pasia akuzohen për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në...


Lajmet e fundit