Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

kanabis

Akuzohen për trafik droge, lihen në burg dy shqiptarët e arrestuar në Irlandë (Emrat)

Një gjykatë iralandeze ka lënë në burg dy shtetas shqiptarë, të cilët u arrestuan pak ditë më parë për posedim të lëndëve narkotike. Sipas medieve...

Me kamion drejt Anglisë,  kush është mësuesi shqiptar që u kap duke u kujdesur për kanabisin (EMRI)

Një shqiptar u arrestua nga  Policia në Angli, pasi u kap në një fermë kanabisi. Bëhet fjalë për shtetasin Kristian Zefi, i cili u...

Arrestohen dy të rinj shqiptarë në Britani: Bandat na detyruan të mbjellim kanabis (Emrat)

Dy të rinj shqiptarë që ranë në prangat e policisë britanike më herët gjatë këtij viti, kanë deklaruar se janë detyruar të mbjellin kanabis...

Një tjetër i ri shqiptar dënohet me burg në Britani, shkoi të punojë si berber por përfundoi fermer kanabisi

Një i ri shqiptar është dënuar me 27 muaj burg nga një gjykatë në Britaninë e Madhe pasi u kap duke kultivuar kanabis në...

Kokainë e kanabis poshtë dyshekut, arrestohen tre shqiptarë në Itali, mes tyre dhe dy vajza 24-vjeçare

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Juljan Prini...

Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet pas një viti 62-vjeçari në Vlorë

Vijojnë operacionet për kapjen e personave të shpallur në kërkim, si dhe për goditjen e paligjshëmrisë. Bëhet me dije se ka rënë në pranga shtetasi...

Kanabis, armë zjarri dhe municion luftarak në makinë, arrestohen tre të rinj në Tropojë (Emrat)

Tre persona janë arrestuar në Tropojë, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në fushat e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Bëhet me dije se në pranga...

Rusia dënon me 9 vite burg basketbollisten amerikane, u kap me 1 gram kanabis në Moskë

Një gjykatë në Rusi ka dënuar me 9 vite burg basketbollisten e “WNBA” amerikane Brittney Griner për posedim të lëndëve narkotike. Prokuroria kërkoi 9.5 vite...

U kap duke shitur kanabis, arrestohet i riu në Tiranë, procedohet dy të tjerë

Vihen nën hetim pasagjerja që kishte në makinë dhe klienti Një person është arrestuar nga policia e Tiranës dhe dy të tjerë janë proceduar pasi...

Kishte mbjellë kanabis në një tokë në pyll, arrestohet 54-vjeçari në Mallakastër

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Mallakastrës, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Lajmet e fundit