Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

kanabis

Haradinaj kërkon që Shqipëria të legalizojë KANABISIN: Të bëhet një ligj siç e ka Maqedonia, por mos të mbillet si fasule

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shprehur se kanabisi është një prblem për Shqipërinë, ndaj ka kërkuar që vendi ynë të bëjë një ligj...

Mbushën fshatin me kanabis, arrestohet kryeplaku dhe një 35-vjeçar në Malësi të Madhe

Dy persona janë arrestuar në Malësi të Madhe pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë...

Çantat me kanabis, arrestohen tre shqiptarë në kufirin grek, sekuestrohet 45 kg dorgë

Po kalonin kufirin grek në këmbë me çantat plot drogë, arrestohen tre të rinj shqiptarë, iu sekuestrohen euro dhe lekë. Tre shqiptarë kanë rënë në...

10 kg kanabis dhe armë në banesë, arrestohet VAJZA 23-vjeçare në Shkodër, në pranga dhe një i MITUR, shpallen në kërkim familjarët (DETAJE)

Një 23 vjeçare dhe një 15-vjeçar kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohen për vepritari kriminale në fushën e narkotikëve dhe...

Makina e mbushur me hashash, arrestohet shqiptari në Igumenicë

Një makinë e ngarkuar me një sasi të konsiderueshme droge u gjet herët në mëngjes në një zone pranë Igumenicës në Greqi. Mediat greke bëjnë...

Drogë në “X6” e lokal gati për shitje, arrestohen dy persona në Sarandë, njëri i dënuar më parë (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë...

“Shtëpi bari”, arrestohen 6 shqiptarë në Angli, si ranë në gjurmët e policisë (EMRAT-FOTO)

6 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë në Angli, pasi akuzohen për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike. Banda e organizuar është "çmontuar" pasi...

Sekuestrohen 262 kg kanabis në Vlorë, shpallen në kërkim tre persona, arrestohet kryeplaku i fshatit dhe punonjësi i OSHEE (DETAJE-EMRA)

Një sasi e madhe droge e llojit kanabis është sekuestruar ditën e sotme në Vlorë. Policia ka shpallur në kërkim tre autorët të cilët dyshohen...

Parcela me kanabis: Tre të arrestuar në Berat, pranga edhe kryetarit të fshatit e inspektorit (EMRAT)

Policia e Beratit ka goditur dy raste të kultivimit të kanabisit, përkatësisht në Bashkitë Poliçan dhe Dimal. Në pranga kanë rënë tre persona ndërsa është...

Po mbillnin fidanë kanabisi te “Uji i Ftohtë”, droni “fundos” dy vlonjatët, arrestohen nga policia (EMRAT)

Dy persona janë arrestuar në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë, pasi akuzohen për kultivim kanabisi. Mësohet se në pranga kanë rënë Serdjan Barjamaj...

Lajmet e fundit