Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

kanabis

Zbulohet parcela me kanabis, arrestohen dy persona në Skrapar, procedohet kryeplaku i fshatit (Emrat)

Dy persona janë arrestuar në Skrapar si dhe është proceduar penalisht Kryetari i fshatit pasi akuzohen për kultimin të bimëve narkotike si dhe shpërdorim...

Në gjendje të dehur dhe me kanabis në makinë, arrestohet 18 vjeçari në Fier

Katër persona kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se një 18-vjeçar është arrestuar...

Fidanë kanabisi, pushkë dhe fishekë luftarakë, arrestohet në flagrancë vlonjati që po përgatitej të mbillte drogë

Ernist Mustafa, është vlonjati i arrestuar në flagrancë nga Policia pasi po përgatitej të mbillte kanabis. Nga kontrolli në shtëpi, këtij shtetasi i janë...

Kishte kultivuar kanabis në tokën e tij, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë, e pëson edhe i ati

Një 20-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu bëjme e dije se shtetasi I.A, 20 vjeç,...

E PAZAKONTË/ Shqiptari denoncon veten në polici: Kam mbjellë kanabis në shtëpinë time

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë, ku një qytetar nga Prishtina ka denoncuar veten e tij në polici, pasi...

EMRAT/ Arrestohen bab e bir në Fier, policia iu gjen në banesë 3 kilogarm kanabis dhe fidanë narkotikë të mbjellë në kuti

Xhemal dhe Qamil Çobaj, bab e bir, kanë rënë në prangat e policisë, pasi efektivët iu kanë gjetur një sasi lënde narkotike në banesë,...

Policia jep detaje për arrestimin e djalit të Azem Hajdarit: Në pranga edhe shoku i tij, në makinë u gjet lëndë narkotike

Mbrëmjen e djeshme policia arrestoi djalin e Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër, pasi në makinën me të cilën po udhëtonte iu...

Studimi: Rriten rastet e skizofrenisë të shkaktuara nga përdorimi i kanabisit

Gjatë 24 viteve të fundit, numri i rasteve me skizofreni që lidhen me përdorimin e kanabisit ka patur një rritje të madhe, sipas një...

Policia e ndjek për disa orë me helikopter, arrestohet trafikanti shqiptar në Britani, i sekuestrohen mbi 15 kg drogë

Policia britanike ka arrestuar 27 vjeçarin shqiptar Esmerald Xhafa, i njohur si trafikant droge. Sipas mediave britanike, policia u vu në ndjekje të 27 vjeçarit,...

U kap duke vaditur kanabisin, arrestohet 44 vjeçari në Kuçovë, procedohet kryetari i fshatit dhe Inspektor i Shërbimit Pyjor (Emrat – Detaje)

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur në flagrancë duke vaditur kanabisin në tokën e tij. Në pranga ka rënë Adi...

Lajmet e fundit