Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kanabis sintetik

“Marijuana sintetike”, droga që po i kthen njerëzit në zombi (Video)

Një lloj droge e re që po tmerron Amerikën është përhapur në masë dhe efektet e saj janë tepër të frikshme. ...

Lajmet e fundit