Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kanabis sativa

Drogë në qelinë e të burgosurit , policia nis hetimet

Një sasi prej 65 gr kanabis sativa u zbulua ditën e sotme në një qeli në burgun e Peqinit gjatë një kontrolli. ...

Kaluan kontrollin e parë të sportelit, policia sekuestron 47 kg drogë në Kapshticë

Një sasi e kosiderueshme kanabis sativa është sekuestruar mbrëmjen e djeshme në pikën kufitare të Kapshticës. Sipas informacioneve, lënda narkotike prej 47...

E RËNDË: Lëvizte me lëndë narkotike, arrestohet 13 vjeçarja në Tiranë

Një 13 vjeçare ka rënë në prangat e policisë të Tiranës dy ditë më parë pasi në gjatë një kontrolli rutinë iu gjet një...

Italiani kapet me kanabis në Durrës

Një shtetas italian është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi i është gjetur një sasi e vogël kanabisi. 51-vjeçarit Claudoi Scotti i...

Alkooli apo kanabis, kush të bën më shumë keq? Shkenca jep përgjigjen

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se cila është më e keqe për organizmin, alkooli apo kanabis, duket se shkenca përfundimisht e ka përgjigjen....

Procedohet kryeplaku i fshatit, u gjendën bimë hashashi në shpatin e malit

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Mat për veprime të mëtejshme.

Drogë në Tepelenë, arrestohen dy kultivues (EMRAT)

Kanabis by newsbomb-al

Gjirokastër, asgjesohen 1500 bimë kanabis në kubik, arrestohen 3 autorët (EMRAT)

Policia e Gjirokastrës ka finalizuar me sukses një operecion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas njoftimit të Policisë Gjirokastër,...

Policia sekuestron 376 kile kanabis të mykur të fshehur në tunel

Policia e Shtetit vazhdon kontrollet në gjithë territorin e vendit për parandalimin e kultivimit të kanabisit si dhe goditjen e prodhimit dhe shitjes së...

Lajmet e fundit