Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kanabis në formë çokollate dhe lloto të palejuara

Kanabis në formë çokollate dhe lloto të palejuara, arrestohet 20-vjeçari nga Shkodra, nën hetim një tjetër

Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe po ndiqet në gjendje të lirë një tjetër. Mësohet se shtetasit...

Lajmet e fundit