Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kanabis ; korfuz ; kanabis korfuz ; droge ; greqi

Kapen 20 kg kanabis në Korfuz, një shqiptar në pranga dhe dy të tjerë në kërkim

Policia e Korfuzit ka arrestuar një 29-vjeçar shqiptar në flagrancë me 20 kilogram kanabis. Shqiptari u kap në një pyll në...

Lajmet e fundit