Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kanabis dukagjin

Ka punuar dy vite në parcelat me kanabis në Dukagjin, ja rrëfimi i tij se çfarë ndodh aty (Video)

Nga Dukagjini një burrë bëhet dëshmitar i asaj çfarë ndodh në plantacionet me kanabis sattiva. Ai iu drejtua policisë dhe prokurorisë së Shkodrës, por...

Lajmet e fundit