Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kamzhik i rames

E quajti “kamzhik i Ramës”, shpërthen Mane ndaj Artur Zhejit: Unë të shk*** ty, Ramën dhe Bazen

Një koment i analistit Artur Zheji, për shkrimin e gazetarit Bledi Mane ku tregonte disa familjarë të politikanëve të djathtë të punësuar në institucionet...

Lajmet e fundit