Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kamze

Aksident tragjik në Kamëz, mjeti përplas për vdekje këmbësorin (DETAJE)

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjën e sotme në në rrugën"Berisha" në Kamëz.   Sipas informacionit paraprak mësohet se mjeti me drejtues 22 vjeçarin...

Basha pritet nga qindra qytetarë në Kamzë: Të dielën të gjithë bashkë hapim derën e shpresës, merrni në dorë fatet tuaja duke votuar PD

Kreu i PD Lulzim Basha pasditen e sotme ka zhvilluar takimin e radhës elektoral në Kamzë, ku është pritur nga një numër i madh...

Kryemadhi “sfidon” Ramën dhe Erdoganin: Pas 25 prillit në Kamzë do ndërtojmë një nga spitalet më modern në Shqipëri

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kamzës, të cilëve u ka premtuar se pas 25...

Aksident në Kamzë, shoferi përplas 7 vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Kamzë, por fatmirësisht pa pasoja të rënda. Drejtuesi i mjetit L.L ka aksidentuar...

Policia zbardh ngjarjen/ S’lejonte fëmijët të shkojnë në shkollë, efektivët i shkojnë në shtëpi por ai i kërcënon me vdekje: Si u vetëdorëzua autori...

Policia zbardh ngjarjen e ndodhur më parë më Kamëz, ku një burrë ka kërcënuar për vdekje efektivët pasi këto të fundit i kanë shkuar...

‘Në katin e dytë banon dhunuesi’, familja e të miturës së përdhunuar nga roja i shkollës shpërngulet në një qytet tjetër

Përdhunimi i 15 vjeçares në Kamëz nga roja i shkollës Abaz Doku dhe 3 të rinj të tjerë është një nga ngjarjet që ka...

Tentativë vrasje dhe vjedhje, arrestohet 31 vjeçari nga Kamza i shpallur në kërkim ndërkombëtar (EMRI-FOTO)

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka arrestuar 31 vjeçarin Erjol Ceka, banues në Kamzë, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian....

LAJM I FUNDIT/ Merret peng një person në Kamëz, policia ngre postoblloqe për të bllokuar makinën e pengmarrësve

 Policia e Tiranës është vënë në kërkim të një automjeti me të cilin dyshohet se është marrë peng një person, raportojnë burimet nga uniformat...

Rakip Suli do ta padisë, Xhelal Mziu i kundërpërgjigjet pasardhësit: Është i pashkollë, ja e vërteta për ndërtimin në Paskuqan (E PLOTË)

Ish-kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu reagoi për herë të parë pas akuzave nga pasardhësi i tij Rakip Suli, i cili e denoncoi...

Shmanget tragjedia në familje, kapet në flagrancë 60-vjeçari nga Kamza

Një 60-vjeçar u arrestua sot në Kamzë, i cili rrezikonte të vriste bashkëshorten pas një konflikti mes tyre. Forcat e policisë...

Lajmet e fundit