Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kamza

TRONDITET Kamza, i biri godet me thikë nënën, dërgohet me urgjencë drejt spitalit (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz ku një shtetas ka goditur me thikë nënën e tij. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi...

Zhduket biznesmeni nga Kamza, gjendet pas dy javësh celulari, policia pyet familjarët

Një biznesmen nga Kamza është zhdukur prej 13 ditësh, ndërkohë që familjarët kanë denoncuar rastin në komisariatin numër 5 në kryqytet. Ruzhdi Hoxha, 43 vjeç...

Berisha nga Kamza sulmon Yuri Kim: Nuk mund të blesh demokratët me viza, si indianët që bliheshin me pasqyra

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë foltores së ditës së sotme në Kamëz ka deklaruar se askush nuk mund të blejë dhe shesë demokratët me viza,...

E humbi Kamzën pas 12 vitesh, Xhelal Mziu: Fitova edhe me mosprezencën time

Kryebashkiaku demokrat në ikje i Kamzës, Xhelal Mziu, ka deklaruar se e ka mposhtur sërish Partinë Socialiste dhe përfaqësuesit e saj edhe me mosprezencën...

‘Kamza e mbuluar nga glasat’, Veliaj sulmon opozitën disa orë para protestës: Lul Basha takoi në Gjermani një prift, tha se…

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ndodhet sot në njën takim me banorët e Zall-Herrit.    Gjatë fjalës së tij,...

Komisioni i Disiplinës përjashton Kamzën nga kampionati, dënohet edhe Presidenti

Komisioni i Disiplinës përjashton Kamzën nga Kampionati pas dhunës së ushtruar në ndeshjen Kamza-Laçi. Komisioni i Disiplinës ka vendosur përjashtimin e...

ARRESTOHEN kokat e klubit të KAMZËS, në pranga presidenti, drejtori dhe shefi (DETAJE)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga presidentin e klubit të Kamzës, Naim Qarri, drejtorin sportiv Andi Matraxhiu si dhe shefin e klubit, Albert...

Gjyqtari përfundon i gjakosur në spital, 11 tifozë në polici. Reagon FSHF për dhunën në fushën e blertë (Foto-Video)

Futbolli shqiptar është njollosur sërish nga një episod dhune në fushën e blertë, ku viktimë ka qenë gjyqtari i ndeshjes Kamza-Laçi, Eldorjan Hamiti. ...

ZYRTARE/ Klodian Duro zgjidhet trajner i Kamzës

Pas shumë spekulimeve se kush do të merrte drejtimin e Kamzës ka ardhur dhe lajmi që i ka dhënë zgjidhje çdo dileme për stolin....

Shpërthen në FLAKË makina te Kthesa e Kamzës (PAMJET VIDEO)

Një makinë ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur te Kthesa e Kamzës teksa makina ishte në ecje. ...

Lajmet e fundit