Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kamza laci

Komisioni i Disiplinës përjashton Kamzën nga kampionati, dënohet edhe Presidenti

Komisioni i Disiplinës përjashton Kamzën nga Kampionati pas dhunës së ushtruar në ndeshjen Kamza-Laçi. Komisioni i Disiplinës ka vendosur përjashtimin e...

ARRESTOHEN kokat e klubit të KAMZËS, në pranga presidenti, drejtori dhe shefi (DETAJE)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga presidentin e klubit të Kamzës, Naim Qarri, drejtorin sportiv Andi Matraxhiu si dhe shefin e klubit, Albert...

Dhuna ndaj gjyqtarit, arrestohet presidenti i Kamzës Naim Qarri

Arrestohet nga Policia e Tiranës Naim Qarri, presidenti i klubit sportiv të Kamzës, mëson Newsbomb.al. Arrestimi i tij vjen pas dhunës...

Gjyqtari përfundon i gjakosur në spital, 11 tifozë në polici. Reagon FSHF për dhunën në fushën e blertë (Foto-Video)

Futbolli shqiptar është njollosur sërish nga një episod dhune në fushën e blertë, ku viktimë ka qenë gjyqtari i ndeshjes Kamza-Laçi, Eldorjan Hamiti. ...

Lajmet e fundit