Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kamxhik

Qytetarët dalin në protestë në Afganistan, me dhunë e të shtëna armësh, talebanët shpërndajnë turmat, dy gazetarë dhunohen me kamxhik

Protestuesit kanë dalë sërish në rrugët e Afganistanit, duke kundërshtuar dhe një herë hapur talebanët. Dhjetëra demonstrues janë mbeldhur ditën e sotme pranë ambasadës së...

Lajmet e fundit