Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kampusi i ri universitar

Ja si do të jetë kampusi i ri universitar, Veliaj publikon fotot: Themi atë që bëjmë, bëjmë atë që themi 

Lajmi më i mirë për studentët/et, pedagogët/et dhe stafin e Fakultetit të Drejtësisë dhe të Gjuhëve të Huaja  të Universitetit të Tiranës, është se...

Rama sulmon pronarët: E përdhunuat Qytetin Studenti me lloto e clube- striptizmi

Në vazhdën e shpalosjes së paktit për universitetin, Kryeministri Edi Rama ka shkuar te Qyteti Studenti ku po rezanton projektin e Kampusit të ri...

Lajmet e fundit