Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kampuse

Tre kampuse gjigante me gjimnaz, kopësht dhe çerdhe do ndërtohen në Tiranë, fiton studio e Stefano Boerit (DETAJE)

Studio e arkitektit italian Stefano Boeri do të dizajnojë tre gjimnazet e reja që pritet të ndërtohen në Tiranë. Godinat do...

Lajmet e fundit