Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kampuse universitare

Firmosen 3 marrëveshje, Ahmetaj: 18 milion euro për kampuset universitare

Sot në ministrinë e Financave u firmosën tre marrëveshje të rëndësishme në sektorin e energjisë dhe për rinovimin e konvikteve në kampusin universitar të...

Lajmet e fundit