Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kampus shkollor shqiponja

Tre kampuse gjigante me gjimnaz, kopësht dhe çerdhe do ndërtohen në Tiranë, fiton studio e Stefano Boerit (DETAJE)

Studio e arkitektit italian Stefano Boeri do të dizajnojë tre gjimnazet e reja që pritet të ndërtohen në Tiranë. Godinat do...

Lajmet e fundit