Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Kampioni i Amerikes se Jugut

Copa America/ Brazili kampion i Amerikës së Jugut për të nëntën herë (VIDEO)

Brazili ka fituar Copa America-n për të nëntën hërë në histori dhe për të pestën herë në Brazil, nga pesë të zhvilluara në vendin...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala