Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kampionet

“Status të veçantë gjithë jetën”, Rama: Kampionet olimpike nga Kosova pjesë e Ushtrisë shqiptare, njësi speciale në FA

Kryeministri Edi Rama ka thënë sot se dy kampionet olimpike të Kosovës, Nora GJakova dhe D'Istrja Krasniqi, do të jenë pjesë e Ushtrisë shqiptare....

Lajmet e fundit